Rata suljettu harjoituskäytöltä tiistain 3.3. raveihin asti, turvallisten kilpailuolosuhteiden takaamiseksi.
Kiitos ymmärryksestä.
Rata suljettu harjoituskäytöltä tiistain 3.3. raveihin asti, turvallisten kilpailuolosuhteiden takaamiseksi.
Kiitos ymmärryksestä.
Tänään kilpaillaan Kymenlaakso-ajon karsinnat ja Kouvola-ajo! Kymenlaakso-ajon karsintoja tuli neljä ja jokaisesta karsinnasta kolme parasta pääsee lauantaina 17.10. ajettavaan finaaliin.
Lehdistö uutisoi Kouvolan, Mikkelin ja Lappeenrannan raviratojen aikomuksesta perustaa uusi raviratayhtiö. Uutisesta saattaa saada kuvan, että tämmöinen päätös olisi tehty,

Parhaan kokemuksen tarjoamiseksi käytämme teknologioita, kuten evästeitä, tallentaaksemme ja/tai käyttääksemme laitetietoja. Näiden tekniikoiden hyväksyminen antaa meille mahdollisuuden käsitellä tietoja, kuten selauskäyttäytymistä tai yksilöllisiä tunnuksia tällä sivustolla. Suostumuksen jättäminen tai peruuttaminen voi vaikuttaa haitallisesti tiettyihin ominaisuuksiin ja toimintoihin.